Logga in

Vill du sälja? För fri värdering kontakta oss

Värdering hela hem

 

Vi erbjuder kostnadsfri värdering av hela hem samt enstaka föremål.  Vi värderar alla typer av föremål inför försäljning på våra auktioner – även i samband med bouppteckning, arvskiften och försäkringsärenden. Alltid med fri försäljningsvärdering!

När hem avvecklas finns det ofta föremål som är svåra att sälja och som i vissa fall saknar ekonomiskt värde. Stockholms Auktionsverk har flera samarbetspartners som tömmer och städar ut det sista som blir kvar i ett hem. Tala med din värderingsman för att hitta en lösning som passar er.

Boka en hemvärdering

Anna Sievert

Intag och hemvärdering

Malin Rebessi

Värderingsman - Magasin 5

Värdering av hela hem inför försäljning  

malin.rebessi@auktionsverket.se

+46 (0)8-453 67 36

Margareta Lundström

Värderingsman - Magasin 5

Värdering av hela hem inför försäljning

margareta.lundstrom@auktionsverket.se

+46 (0)8-453 67 23

Peter Willes

Värderingsman - Magasin 5

Värdering av hela hem inför försäljning

peter.willes@auktionsverket.se

+46 (0)8-453 67 44

Sandra Johansson

Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Gemmolog FGA

Värdering av hela hem inför försäljning

sandra.johansson@auktionsverket.se

+46 (0)8-453 67 24

Monika Dygve

Värderare/Key Account - Magasin 5

Värdering av hela hem inför försäljning

monika.dygve@auktionsverket.se

+46 (0)8-453 67 21

Tobias Lingblom

Värderingsman - Globen

Värdering av hela hem inför försäljning

tobias.lingblom@auktionsverket.se

+46 (0)739 88 93 37

Leo Challis

Värderingsman - Globen

Värdering av hela hem inför försäljning

leo.challis@auktionsverket.se

+46 (0)8-686 98 84

Astrid-Louise Lidforsen

Värderare - Malmö

Charlotta Andersen

Värderingsman förordnad av Sveriges Handelskamrar - Helsingborg & Malmö

Värdering inför försäljning av hela hem

charlotta.andersen@auktionsverket.se

+ 46 (0) 733 40 06 63

Staffan Milsten

Värderare - Helsingborg

Värdering inför försäljning av hela hem

staffan.milsten@auktionsverket.se

+46 (0)42 24 43 44

Thomas Troedsson

Värderare - Helsingborg

Värdering av hela hem inför försäljning

thomas.troedsson@auktionsverket.se

+46 (0)42 24 43 44

Värdering hela hem

  • Vilket auktionshus vill du skicka förfrågan till?
  • Dra filer hit eller
    Accepterade filtyper: jpg, gif, png.